...
-

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 32 Kategoride 1974 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA
[metaslider id="12862"]

SAADET PARTİSİ BEYPAZARI’NA ÇIKARMA YAPTI

09 Haziran 2018 Tarihinde Yayınlandı 2.268 Kez Okundu
Ana Sayfa » Haberler»Siyaset»SAADET PARTİSİ BEYPAZARI’NA ÇIKARMA YAPTI

Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Ankara 3.Bölge 1.sıra Milletvekili adayı Fatih Aydın, bölge milletvekili adayları ile birlikte Beypazarı’nda ziyaretlerde bulundu.

Saadet Partisi Milletvekili Adayları İslam Mertoğlu, Mehmet Fethi Öztürk ve Ömer Günaydın Beypazarı’nda kurum amirleri ve çarşı esnaflarını ziyaret etti. Beypazarı Belediyesi, Beypazarı Kaymakamlığı, Ak Parti, Cumhuriyet Halk Partisi, İyi Parti ve Milliyetçi Hareket Partisi seçim bürolarının yanı sıra vatandaşlar ve esnaflarla da görüşen bölge milletvekili adayları çalışmaları hakkında bilgiler verdiler.

Ziyaretler esnasında Milletvekili Adayı Fatih Aydın şunları belirtti;
“Seçimler bir savaş değil, bir hizmet yarışıdır. Ülkemizin kutuplaşmaya değil, kucaklaşmaya ihtiyacı vardır. Bugünkü meselemiz sağcı solcu meselesi değildir. Mesele hakkı yenilenlerle hak yiyenler meselesidir. Bundan dolayı mücadelesi adalet olan herkes birlik içerisinde çalışmak mecburiyetindedir. Bu seçimlerin birliğimize, kardeşliğime ve kucaklaşmamıza vesile olmasını diliyorum. Hem Beypazarı’nın hem ülkemizin en başta gelen sorunlarını ekonomik problemler oluşturmaktadır. Gençlerimiz işsizdir. Esnafımız mutsuzdur. Emeklilerimiz geçinememektedir.

Tarım ve hayvancılık bitme noktasına gelmiştir. Artık yurt dışından gelen mercimeği, bulguru, pirinci, nohutu, fasulyeyi yemekte; dışarıdan gelen ete, angusa, koyuna mahkum olmaktayız.
Komşu ülkeleri ile devamlı çatışma içerisinde bulunduğumuz için devamlı mülteci gelmekte, insanlar mağdur edilmektedir. BU BÖYLE GİTMEZ!

Saadet iktidarında;
Ülkemizin dört bir tarafını fabrikalarla donatacağız. İşsizliği bitireceğiz.
Tarım ve hayvancılık en öncelikli konumuz olacaktır. Emeklilerimizin maaşları refah seviyesine yükseltilecektir. Esnafımızın sorunları giderilecektir.

Adalet tesis edilecek ve hiçbir insanımız mağdur olmayacaktır.

Komşu ülkelerle iyi münasebetler geliştirecek ve mültecilerin kendi ülkelerinde huzur ve barış içerisinde yaşamaları temin edilecektir.

Beypazarı halkımızdan Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde Temel Karamollaoğlu’na, Meclis seçimlerinde Saadet Partisi’ne oy vermelerini bekliyoruz.” dedi.

Pazar günü ise Saadet Partisi Ankara İl Kadın Kolları Beypazarı’nı ziyaret edecek.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Bahis Siteleri
error: HABERLERİMİZİN KOPYALANMASI YASAKTIR !

beypazarı haber

beypazarı gündem

beypazarı

beypazarı sondakika