...
-

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 32 Kategoride 1946 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Saklama Kabından Aylık 200 Bin Tl Kazanıyor

25 Aralık 2014 Tarihinde Yayınlandı 1.510 Kez Okundu
Ana Sayfa » Haberler»Ekonomi»Saklama Kabından Aylık 200 Bin Tl Kazanıyor

Screenshot_3Türkiye’de 50 bin satış danışmanı ile 100 milyon dolar ciroya ulaşan Tuppervvare, Türk kadın başarı hikayeleri yaratmasına da vesile oldu. Beypazarlı Fatma Uyan, aylık 200 bin TL kazanç elde eder hale geldi.

Saklama kabından 200 bin TL çıkardı.

Türkiye’de 50 bin satış danışmanı ve 100 milyon dolar ciroya ulaşan Tuppervvare, Türk kadınlarının başarı hikayeleri yaratmasına da vesile oldu. Beypazarlı Fatma Uyan, ayda 200 bin TL kazanç elde eder hale geldi. Saklama kabından ısıtma kaplarına, soyma aletlerinden su şişesine kadar birçok ürünü doğrudan satış yöntemiyle tüketiciye ulaştıran Tuppervvare, 106 ülkede faaliyet gösteren 3 milyar dolar cirolu bir şirket. İkinci Dünya Savaşı döneminde ABD’de bir kimyagerin hayata geçirdiği ürünlerle yola çıkan marka, 1996 yılından beri de Türkiye’de faaliyet gösteriyor.

Türkiye’de 50 bin satış danışmanı, 100 milyon dolar ciroya ulaşan Tuppervvare, kadınlara sattıkları üründen yüzde 20 pay veriyor. Grup lideri olan kadınlar ise toplam satıştan yüzde 5 daha pay alıyor. Hatta önümüzdeki yıl bu rakam yüzde 8’e çıkacak. Türk kadınlarının ekonomik bağımsızlıklarını kazanıp inanılmaz başarı hikayeleri yaratmasına da vesile oldu. Örneğin Tuppervvare Türkiye’nin 92 distribütöründen biri olan Beypazarlı Fatma Uyan, aylık 200 bin TL kazanç elde eder hale geldi.17 yaşında Beypazarı‘ndan Ankara’ya gelin gelen, bugün grubu 1 milyon liranın üzerinde satış yapan Uyan, bu başarısıyla Ankara’da en yüksek vergi veren 100 kadın arasına girdi.

Hayal bile etmezdim

Hülya Uyan, ortaokul mezunu bir ev kadını olarak bu işe başladığını, bugün geldiği noktayı hayal bile edemediğini anlattı. Uyan, şöyle konuştu: “Beypazarı‘nın yapısı yüzünden babam beni okutmadı Evlenip Ankara’ya gittim. 3 yıl Tuppervvare ürünleri kullandım. Sonra danışman, ardından distribütör oldum. Bugün dünya başkanı beni tanıyor. Dünya 5’inciliğim ve 7’nciliğim var. 2.4 milyon TL ciroyu bulan ilk distribütörüm. Benim derdim para kazanmak değil, başarılı olmak. Okuma hevesini kariyer yaparak giderdim.”

Tuppervvare Türkiye’nin Genel Müdürü Yaprak Erdavran da 17 yıl önce uluslarası bir petrol şirketindeki işini bırakıp şirkete gelmiş. Türkiye’de 81 ilde 50 bin danışmanları olduğunu kaydeden Erdavran, geçen yıla göre satışlarını yüzde 19 artırdıklarını anlattı. 10 yıl garantili, tasarım ödüllü ve sağlıklı hammadde ile yapılan ürünleriyle kadınların hayatını kolaylaştırdıklarını vurgulayan Erdavran, “Tuppervvare 106 ülkede var. 3 milyon danışmanı, 3 milyar dolar cirosu var. 2020 hedefi 5 milyar dolar ciro, 5 milyon danışman. Bizim hedefimiz ise 186 milyon dolar ciro, 120 bin danışman” diye konuştu.

Türkiye, Avrupa’nın büyüme rekortmeni

YAPRAK Erdavran, Tuppervvare Türkiye’nin Tuppervvare sistemi içinde dünyada 13’üncü, Avrupa’da ise 4’üncü sırada olduğunu anlattı. Sistemdeki 40 yıllık ülkeleri geride bıraktıklarını belirten Erdavran, “Avrupa’da son 6 yıl dır büyüme rekortmeniyiz. Merkez bu başarımızdan çok memnun ve bizi takdir ediyor” diye konuştu.

fatma uyan (2)

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Beypazarlı
25 Aralık 2014 - 13:40

Beypazarı’nın yapısı yüzündün değil, babasının yapısı yüzünden okuyamamıştır. Niyeyse ilçede büyüyüp de Büyükşehirlere gidenler de geldikleri bir küçümseme, kötüleme hastalığı vardır.

Bedava Bonus Veren Bahis Siteleri|haberler | resim yükle | resim yükle|imajbet
error: HABERLERİMİZİN KOPYALANMASI YASAKTIR !

beypazarı haber

beypazarı gündem

beypazarı

beypazarı sondakika