...
-

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 32 Kategoride 1965 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA
[metaslider id="12862"]

Şampiyonların Kulübü, Ayyıldız Spor Kulübü

24 Haziran 2013 Tarihinde Yayınlandı 701 Kez Okundu
Ana Sayfa » Haberler»Spor»Şampiyonların Kulübü, Ayyıldız Spor Kulübü

100_5275 (Custom)16 Haziran 2013 tarihinde Yenikent Kapalı Spor Salonunda yapılan DOSAN dostluk turnuvasına katılan Ayyıldızlı sporcular turnuvada 15 sporcusundan 13 tanesi birincilik 2 tanesi de ikincilik kürsüsüne çıkarak inanılmaz bir başarı elde etti.

Bu sonuçla turnuvaya katılan 9 kulüp arasında birincilik kupasını almaya hak kazandı. Katılımın yüksek olduğu turnuvada toplamda 160’ın üzerinde sporcu Altın madalya için mücadele etti.

Elde ettikleri başarı ile ilgili küçük bir söyleşi yaptığımız Kulüp Antrenörü  Muhsin Özkan “9 aylık bir spor kulübüyüz. Öğrencilerimizin bir çoğu daha acemi seviyesinde bir sporcu olması gerekirken, doğru şekilde Teknik-Taktik ve Antrenman programı uygulayarak sporcularımızı üst seviyeye çıkarttık. Öğrencilerim inde ilk maçları olmasına rağmen onlarda üzerlerine düşen görevleri çok mükemmel uygulayarak her biri muhteşem bir galibiyet aldılar. Hepsini ayrı ayrı tebrik ediyorum” diyerek “ daha yolun çok başında olan bu sporcularımızın ilerde Türkiye Şampiyonaları ve Milli Takım seçmelerinde’ de aynı başarıyı göstermeleri için elimizden gelen tüm gayret ile çalışmalarımıza devam edeceğiz.” dedi.

Daha çok büyük hedeflerinin olduğunu belirten Muhsin Özkan bu kulüpten Türkiye Şampiyonları ve Milli Sporcular çıkartacağını, ancak bu konuda ilçenin önde gelenlerinden hiçbir şekilde destek bulamadıklarını dile getirerek, “Spor branşımız çok büyük paralar ile dönen bir spor değil.Bu konuda bana velilerim her açıdan destek oluyor onlara minnettarım fakat hep onlara yük olmamak için ilçenin önde gelenlerinden ve yetkililerden biraz destek beklemekte bizim hakkımız olsun diye düşünüyorum.Sonuçta spor müsabakalarda bir reklam aracı olarak günümüzde kullanılıyor ve bizim Beypazarı’nın adını en iyi şekilde temsil edeceğimize inanıyorum. Bu turnuvadaki başarımızda bunun bir göstergesi olarak anılabilir.Sonuç olarak biz Beypazarı Ayyıldız Spor Kulübü olarak, gençlerimizi ve çocuklarımızı kötü alışkanlıklardan uzaklaştırmak ve spora yönlendirmek adına üzerimize düşen görevi yerine getirdiğimizi düşünüyorum. İlçemiz büyüklerinin bize destek olması durumunda daha güzel yerlere geleceğimizi biliyorum. Bu konuda bize destek olmak isteyen büyüklerimizin yardımlarını bekler, Teşekkür ederim.” dedi.

 

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Bahis Siteleri
error: HABERLERİMİZİN KOPYALANMASI YASAKTIR !

beypazarı haber

beypazarı gündem

beypazarı

beypazarı sondakika