...
-

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 32 Kategoride 1974 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA
[metaslider id="12862"]

SGK BEYPAZARI’NDA KENDİNE YENİ BİR YER BAKIYOR

25 Temmuz 2014 Tarihinde Yayınlandı 492 Kez Okundu
Ana Sayfa » Haberler»Güncel Haberler»SGK BEYPAZARI’NDA KENDİNE YENİ BİR YER BAKIYOR

BBB_1404 (Small)Sosyal Güvenlik Kurumu Beypazarı Şube Müdürlüğü bir önceki dönemde kendi binasını yapmak üzere Belediyeden satın aldığı arsaya inşaat yapmaktan vazgeçti.

Beypazarı’nda incelemelerde bulunan Sosyal Güvenlik Kurumu teknik heyeti önceden satın alınan ve Beypazarı girişinde Shell benzinliği altında planlanan hizmet binası yapımından, arsanın konumu, eğimi, harfiyatı yüzünden vazgeçildiğini beyan ettiler.

SGK Üst yetkililerinin Belediye Başkanı Tuncer Kaplan ile temasa geçmeleri sonunda hızlı bir şekilde yeni bir proje arayışına girildi.Heyet ile birlikte bizzat araziyi gezen Başkan Kaplan, SGK Hizmet Binası için en uygun yerin, Beypazarı Lisesi karşısında soğuk hava deposunun bulunduğu, ASKİ hizmet binalarının da yapımının devam ettiği, belediyeye ait arsa olduğunu belirtti.Heyettekiler ise dönüş istikametinde neredeyse tüm resmi kurumlara 200 metre mesafedeki bu yerin daha uygun olacağını ifade ettiler.

Beypazarı Belediye Başkanı Tuncer Kaplan, önümüzdeki günlerde neticelenecek olan bu süreçte, Beypazarı’nın hizmetleri en iyi şekilde almaya devam edeceğini ifade etti.

BBB_1509 (Small)

BBB_1486 (Small)

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Bahis Siteleri
error: HABERLERİMİZİN KOPYALANMASI YASAKTIR !

beypazarı haber

beypazarı gündem

beypazarı

beypazarı sondakika