...
-

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 32 Kategoride 1967 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA
[metaslider id="12862"]

Stad Merkezde Kalsın

25 Ocak 2014 Tarihinde Yayınlandı 278 Kez Okundu
Ana Sayfa » Haberler»Spor»Stad Merkezde Kalsın

stadyum projesi19 Mayıs Stadı’nı kullanan Gençlerbirliği ve Ankaragücü’nün kulüp başkanları, yapılması düşünülen tesisin mevcut alan içinde olmasını istiyor.

Ankara’ya yapılması planlanan yeni stat ile ilgili çalışmalar ağır yol alırken, 19 Mayıs Stadı’nı kullanan iki kulübün başkanı, tesisin merkezde kalması görüşünde.

Gençlerbirliği Başkanı İlhan Cavcav, 19 Mayıs Stadı’nın bugünkü konumu ile Ankara’nın en müsait yerinde olduğunu belirtip, şunları söyledi:
“Bunun hemen yanında da Hipodrom var. Başkent’in ortasında boş duran bir alan. Hem bu alanı, hem de 19 Mayıs Kompleksi’ni içine alacak geniş araziyi, sadece stat değil, tüm spor dallarının kapsayacak tesisleri barındıracak bir spor sahası oluşturulabilir. Bunu yapmak devletimizin elinde. Stadın merkezde kalması için, daha önce yetkililerle görüştük. Sayın Cumhurbaşkanına çıktık.”
Ankaragücü Başkanı Mehmet Yiğiner de stadın bulunduğu yere yeniden inşa edilmesini istediklerini dile getirip, “Alan geniş ve Ankara’nın ortasında. Her yerden bir vasıta ile ulaşmak mümkün. Tüm ulaşım araçlarının geçtiği bir merkez. Mevcut yerin dışında başka bir yer aranmasını gereksiz buluyorum” diye konuştu.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Bahis Siteleri
error: HABERLERİMİZİN KOPYALANMASI YASAKTIR !

beypazarı haber

beypazarı gündem

beypazarı

beypazarı sondakika