...
-

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 32 Kategoride 1965 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA
[metaslider id="12862"]

TARIM, HAYVANCILIK VE TURİZM ALANLARINDA KALKINMA TOPLANTISI YAPILDI

04 Haziran 2014 Tarihinde Yayınlandı 294 Kez Okundu
Ana Sayfa » Haberler»Güncel Haberler»TARIM, HAYVANCILIK VE TURİZM ALANLARINDA KALKINMA TOPLANTISI YAPILDI

BBB_8417 (Small)Beypazarı ve yöresinde tarım, hayvancılık ve turizm alanlarında kalkınma amacıyla bilgilendirme ve istişare toplantısı yapıldı.

Beypazarı ve yöresinde tarım, hayvancılık ve turizm alanlarında kırsal kalkınma, kredi, hibe ve teşviklerle ilgili bilgilendirme ve istişare toplantısı yapıldı.Toplantıya Beypazarı Kaymakamı Mustafa Kaya, Beypazarı Belediye Başkan yardımcısı Ahmet Gencer, Beypazarı Ticaret Odası Başkanı Necdet Çalışkan, Tarım Müdürü Beytullah Ertan, Ziraat Odası Başkanı Mustafa Ateş, Kültür ve Turizm Derneği Başkanı Harun Demir, Yaşayan Müze Kurucusu Dr.Sema Demir ve Tarım ve Kırsal Kalkınma Destekleme Koordinatörlüğü Ankara İl Koordinatörü Yunus Bayram katıldılar.

Tarım ve Kırsal Kalkınma Destekleme Koordinatörlüğü Ankara İl Koordinatörü Yunus Bayram “Beypazarı’nı Ankara’nın diğer ilçelerinden ayrı bi yerde tutuyoruz. Burada bulunmaktan çok memnun kaldık. Kısa bir süre sonra da yine Belediye Başkanımız Tuncer Kaplan’ın misafiri olarak, genel ve daha kapsamlı bir istişare toplantısı yapmak üzere geleceğiz” dedi

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Bahis Siteleri
error: HABERLERİMİZİN KOPYALANMASI YASAKTIR !

beypazarı haber

beypazarı gündem

beypazarı

beypazarı sondakika