...
-

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 32 Kategoride 1965 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA
[metaslider id="12862"]

TUNCER KAPLAN “YOLUMUZ AÇIK, BU DÖNEM BEYPAZARI’NIN EN PARLAK DÖNEMİ OLACAK”

10 Haziran 2014 Tarihinde Yayınlandı 304 Kez Okundu
Ana Sayfa » Haberler»Güncel Haberler»TUNCER KAPLAN “YOLUMUZ AÇIK, BU DÖNEM BEYPAZARI’NIN EN PARLAK DÖNEMİ OLACAK”

BBB_8999 (Small)Beypazarı Belediye Başkanı Tuncer Kaplan sivil toplum kuruluşları ve kurum temsilcileri ile görüşmelerini sürdürüyor.

Beypazarı Belediye Başkanı Tuncer Kaplan, yapılan çalışmaların ve Beypazarı’nın geleceği için alınacak önemli kararların hayata geçirilmesi, değerlendirilmesi amacıyla sivil toplum kuruluşları ve kurum temsilcileri ile görüşmeler yapıyor.

Haftalık olarak yapılan toplantılardan biri de AK Parti İlçe Başkanı Mehmet Yayın ile gerçekleştirildi. Büyükşehir Belediyesi birimlerinin hızlı bir şekilde ilçemizde yapılanma çalışmalarına başladığını ve verilen dilekçelerle vatandaşların taleplerinin değerlendirildiğini aktaran Başkan Kaplan, “ilçemizde sıkıntılı yolların sıcak asfalt kaplama işleri devam ediyor. Mezarlığımızın yanında Musalla, gasilhane ve ASKİ Hizmet binası inşaat çalışmaları, Nallıhan tarafından ilçemize girişte altgeçit için çalışmalar başladı. Beypazarı Milli Egemenlik Caddesi ve Bankalar Caddesi’nde tek yön uygulamasını hayata geçirdik. İlçe tanıtımı adına çalışmalarımız var. İcraatlarımız ve projelerimizin gerçekleştirilmesi adına görüşme ve çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz. Ekiplerimiz köylerimizde meydanların ve sık kullanılan yolların yapılması ve altyapı çalışmaları yürütüyor. Yolumuz açık, bu dönem Beypazarı’nın en parlak dönemlerinden biri olacak. Buna inanıyor bunun için çalışıyoruz” dedi.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Bahis Siteleri
error: HABERLERİMİZİN KOPYALANMASI YASAKTIR !

beypazarı haber

beypazarı gündem

beypazarı

beypazarı sondakika