...
-

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 32 Kategoride 2005 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Varlık : “Ekonomimiz Olağanüstü Büyüyor”

06 Şubat 2013 Tarihinde Yayınlandı 691 Kez Okundu
Ana Sayfa » Haberler»Ekonomi»Varlık : “Ekonomimiz Olağanüstü Büyüyor”

IMG_5852 (Small)Ak Parti İl Genel Meclis Üyesi ve  Mali Müşavir Sefa Varlık, Tarık Ünlü Hafriyatın yakında işletmeye açacağı kalker ocağı tesisinde yaptığı incelemelerde önemli açıklamalarda  bulundu.

Varlık yaptığı açıklamada Türkiye Ekonomisine  paralel  olarak Beypazarı ekonomisinin de doğru orantıda geliştiğini ve büyüdüğünü bununda özel müteşebbislerin büyük katkısı olduğunu belirtti. Bu büyümenin yakında devreye girecek olan sanayi ve üretim kuruluşları  ile devam edeceğinin altını çizdi.

Sefa Varlık bölgenin sadece turizmle  tek başına büyüyemeyeceğinin her  defasında altını çizdiğini, turizmin, tarımın, sanayinin de aynı orantıda geliştirilmesi gerektiğini, çalışmaların bu yönde olduğunu  ve bölgemizde meydana gelen olumlu bu gelişmelerinin de kendisini bir siyasetci olarak ziyadesiyle memnun ettiğini söyledi.

Varlık, 2012 yılında İhracatın yaklaşık 153 milyar dolar gerçekleştiğini bu ihracatta Beypazarı ve çevresinde bulunan kuruluşların da katkısı olduğunu ve 2013 yılında açılacak tesisler ile bölge ekonomisi büyümeye devam edeceğini, istihdamda önemli artışlar olacağını belirtti.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz