...
-

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 32 Kategoride 1946 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Varlık’tan Adem Ceylan’a Plaketli Teşekkür

07 Ekim 2013 Tarihinde Yayınlandı 375 Kez Okundu
Ana Sayfa » Haberler»Güncel Haberler»Varlık’tan Adem Ceylan’a Plaketli Teşekkür

 Ak Parti Beypazarı İl genel Meclis Üyesi Mali Müşavir-Bağımsız Denetçi Sefa Varlık, Ankara İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Adem Ceylan’a bölgeye yapılan yatırımlarda verdiği destekten dolayı teşekkür etti.

sefa varlik adem ceylan (Medium)Ceylan’a bir plaketle teşekkür eden Varlık, plaketin üstünde “Bölgemize yapılan yatırımlarda  bizlere verdiğiniz katkılardan dolayı şahsım ve bölge halkı olarak şükranlarımızı arz ederiz” ifadesi kullandı.

Varlık Plaket töreni sonrası yaptığı kısa açıklamada “Sayın Genel Sekreterimiz Adem Ceylan yapmakta olduğu görevde hiçbir surette ayrımcılık yapmayan,topluma karşı sorumluluğunu daima yüreğinde taşıyan,adalete,yasalara ve vicdanın sesine  titizlikle uyan,bireysel çıkarlarını asla düşünmeyen,yaptıklarının hesabını kolaylıkla verebilen Mükrim ve Münevver bir Devlet adamıdır” dedi.

Sefa Varlık Adem Ceylan ve tüm Özel idare Bürokrat ve Personeli ile yaklaşık 4.5 senedir birlikte çalışmaktan son derece haz aldığını hatta ve hatta kendisine şahsı ve ekibi sayesinde devlet iş işlemleri ve halka hizmet noktasında  son derece tecrübe kazandırdığının özellikle altını çizdi.

Ankara İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Adem Ceylan’da  bir İl genel Meclisi tarafından ilk defa şahsına bir plaket verilmesinden son derece mutlu olduğunu İl Genel Meclis üyemiz Sefa Varlık ilk meclise geldiği günden bu güne kadar enerjisin hiç yitirmediğini, son derece nezaketli, meclis çalışmalarını sürekli takip eden ve bölgesinin menfaatlerine sahip çıkan çalışkan bir meclis üyesi olduğunu ifade etti.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Bedava Bonus Veren Bahis Siteleri|haberler | resim yükle | resim yükle|imajbet
error: HABERLERİMİZİN KOPYALANMASI YASAKTIR !

beypazarı haber

beypazarı gündem

beypazarı

beypazarı sondakika