...
-

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 32 Kategoride 2002 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

VATAN PARTİSİ BEYPAZARI’NDA ÇALIŞMALARINI SÜRDÜRÜYOR

21 Mart 2019 Tarihinde Yayınlandı 2.691 Kez Okundu
Ana Sayfa » Haberler»Siyaset»VATAN PARTİSİ BEYPAZARI’NDA ÇALIŞMALARINI SÜRDÜRÜYOR

Vatan Partisi Beypazarı Belediye Başkan Adayı Filiz Kayaönü, Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Tülin Oygür ile birlikte Beypazarı’ndaydı.

ile birlikte Beypazarı Muhtarlar Derneği’ni ziyaret eden Oygür, dernek Başkanı Nuri Arcaklıoğlu’nun yanısıra köy ve mahalle muhtarları ile bir araya geldi.
Muhtarlar, özellikle “büyükşehir yasası” ile birlikte ortaya çıkan sorunlarını dile getirdi.

Beypazarı’nın tarım ve turizm potansiyelinin çok uygun olduğunu belirten muhtarlar, üreticinin ve esnafın desteklenmesi gerektiğini belirtti. Muhtarlar, köy ve mahallelerdeki paylaşım kültürünün azalmaması için buralarda sosyal faaliyetlerin artırılmasını talep ettiler.

Tülin Oygür muhtarların bu taleplerini, yerel yönetimlerde uygulanacak programlarla çözülebileceğini, mevcut sistem partilerinin köy yaşamını, üretimi, turizmi bitirdiğini belirterek ancak Vatan Partisi’nin yöneteceği belediyelerde üreticinin baş tacı edileceğini söyledi.

Oygür, Beypazarı esnafını ve pazar alışverişi yapan vatandaşların sıkıntılarını da dinledi. Ankara’da üretim seferberliği başlatılacağın belirten Oygür, Beypazarı’nın yerli üreticilerine, geleneksel el üretimlerine gereken destekleri vereceklerini vurguladı.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz