...
-

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 32 Kategoride 1998 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

YEREL BASIN İFTARDA İNÖZÜ’NDE BULUŞTU

15 Temmuz 2015 Tarihinde Yayınlandı 386 Kez Okundu
Ana Sayfa » Haberler»Güncel Haberler»YEREL BASIN İFTARDA İNÖZÜ’NDE BULUŞTU

Beypazarı’nda çeşitli alanlarda faaliyet gösteren yerel basın mensupları, iftarda Beypazarı İnözü Vadisi Çeşmelibağ Tesisleri’nde bir araya geldi.

IMG_3195 (Small)Beypazarı’nda yaz akşamlarında doğa ile iç içe serin bir ortamda dinlenmek için en yerlerden olan İnözü Vadisi’nde, Çeşmelibağ Tesislerinde iftar yemeği için bir araya gelen yerel basın mensupları, iftar sonrası ortak sorunları ve ilçedeki genel durumu değerlendirdi.

Beypazarı’nda aktif ve güncel haber yayını yapan 4 yerel haber sitesi, bir gazete bulunuyor. 3 büyük haber ajansının da Beypazarı temsilcisi mevcut. Sosyal medya desteği ile yayınlanarak anında binlerce kişiye ulaşan Beypazarı haberleri, neredeyse hergün de ulusal basında yer buluyor. Türkiye’de birçok ilçenin aksine hiçbir destek görmeyen, günümüzün en etkili reklam aracı olduğu halde, esnafın da reklam desteği vermediği, organizasyonlarda yer dahi ayrılmayan basın çalışanları, bunun sebebinin iyi niyet ve sürekli olumlu haber olduğunu ve bundan sonra dikkatli olunması gerektiğini dile getirdiler.

Beypazarı’nın varlıklı kurum ve kuruluşlarının, çeşitli imkansızlıklar içerisinde işini yapan basın mensuplarına, her kandil ve bayram öncesi  yayınlanması için bayram mesajı gönderdiğini, ancak senede bir mesaj için bile ücret ödenmemesi dolayısı ile bu mesajların gönderilmemesi, yayınlayanların da yayınlamaması gerektiği belirtildi.

Basın mensupları iftar yemeği sonrası Akropol Termal Şehir’de incelemelerde bulundu.

Kaya Güneş

 

 

 

 

 

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz