...
-

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 32 Kategoride 1972 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA
[metaslider id="12862"]

Yorum Yok !

22 Nisan 2013 Tarihinde Yayınlandı 497 Kez Okundu

beypazari trafik cilesi,Bankalar  Caddesi  Beypazarı’nın  can damarı. Gerek  motorlu araçların gerekse yayaların her gün  en az birkaç kere geçtikleri bir cadde.

İlçeye gelen turistlerin ise  Beypazarı ile ilk tanıştıkları yer. Mağazalar, lokantalar, PTT ve bankalar hep bu cadde üzerinde sıralanmış, yani yaşayan bir cadde. Ancak bizler yaşayan bu caddeyi öldürmek için elimizden geleni yapıyoruz,  gerek  sürücüler  gerekse de yayalar… Düzensiz  park  bu caddede… Yol kenarına park bu caddede…

Yayalar da bu caddeye özen göstermiyor. Her geçen gün öldürüyor bu caddeyi.  Sigarasının izmaritini hiç çekinmeden yere atıyor, yol  kenarlarındaki çiçekliklerin içine söndürüyor.  Yerlerdeki  çekirdek kabukları ise ayrı bir konu.  Herkesin elinde bir avuç çekirdek. güle konuşa  çitledikleri çekirdeklerin kabuklarını  çekinmeden  ve de utanmadan  atıyorlar yerlere. 

Geçtiğimiz   Cumartesi  günü sabah saatlerinde de ilginç bir olay yaşandı.   İlçeye turist getiren bir midibüs, sorumsuzca park eden bir sürücünün yüzünden ilerleyemedi. Tıkandı kaldı yolun ortasında.  Cadde korna sesleri ile inledi,  uzun bir kuyruk oluştu midibüsün arkasında.  Dakikalar geçtiği  halde park eden aracın sürücüsü bulunamadı. İmdada yine Türk’ün zekası  yetişti.  İki vatandaş yolu ayıran plastik dubaları yere yatırdı,  üstüne bastı  ve turist taşıyan midibüs de  yoluna devam edebildi.

Halil Keyf /  BEYPAZARI HABER GAZETESİ

www.beypazarihabergazetesi.com

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Bahis Siteleri
error: HABERLERİMİZİN KOPYALANMASI YASAKTIR !

beypazarı haber

beypazarı gündem

beypazarı

beypazarı sondakika